Top pomysłów na wykorzystanie w pełni swojej małej sypialni‍Małe sypialnie mogą być prawdziwym wyzwaniem, ale nie muszą być wszechmocnym problemem. Z pewnym sprytnym myśleniem, planowaniem i wizualizacją może nawet okazać się, że mniejsza sypialnia to błogosławieństwo w przebraniu. To nie wszystkie złe wiadomości. Mała sypialnia ma mnóstwo potencjału dla rozwiązań magazynowych i inteligentnych układów, które mogą zmieścić wszystko, czego potrzebujesz bez uczucia ciasnoty lub klaustrofobii.Istnieją sztuczki, aby jak najlepiej wykorzystać swoją przestrzeń, tak abyś czuł, że masz więcej miejsca niż masz. Oto dziesięć wskazówek dotyczących pomysłów na małą sypialnię, które pomogą przywrócić światło i życie w Twojej małej przestrzeni.

Odpowiedni wybór łóżka

Wyjątkowe łóżko to szczyt luksusu i stylu. Jest to łóżko o rozmiarze queen size, które posiada wezgłowie i podnóżek zamiast sprężyny pudełkowej. Jest idealne dla par, które chcą zaoszczędzić na przestrzeni, a jednocześnie być wygodne. Oprócz samej oszczędności miejsca, dodaje ono również element stylu do pokoju, którego nie mają łóżka pojedyncze. Oprócz oszczędności miejsca, innym powodem, dla którego łóżko małżeńskie jest idealne dla par jest to, że pozwala obu osobom spać wygodnie.

Światło

Jednym z najlepszych sposobów na wprowadzenie światła do małej sypialni jest zrobienie tego dosłownie. Użyj lżejszych kolorów farb na ścianach (kremowy, jasnoszary, a nawet biały, jeśli nie masz nic przeciwko posiadaniu "sterylnego" wyglądu swojego pokoju) i lżejszych tkanin na swoich meblach. Pamięta że najwięcej światła w pokoju przychodzi od bezpośredniego światła słonecznego, więc ty możesz także chcieć rozważać otwierać twój story i zasłony równie dużo jak ewentualny. Lub nawet rozważ zainwestowanie w świetlik lub lampę dachową, jeśli przestrzeń (i twój budżet) na to pozwala!

Przechowywanie

Małe sypialnie są notoryczne z powodu posiadania małej ilości lub braku miejsca do przechowywania. Sztuczka z znajdować małych sypialni pomysły które pracują jest ostrożnie rozważać rozmieszczenie twój meble i składowe rzeczy, więc no blokują daleko od naturalnego światła lub ścieżek. Dobrym miejscem do rozpoczęcia jest łóżko. Jeśli możesz, kup nisko położoną ramę łóżka, która pomoże stworzyć więcej miejsca nad nim, i/lub kup dwa pojedyncze łóżka zamiast jednego podwójnego. Wtedy możesz wykorzystać tę przestrzeń jako dodatkowe miejsce do przechowywania. Rozważ, jak możesz wykorzystać ściany i podłogę swojej sypialni do dodatkowego przechowywania również. Kilka dobrze umieszczonych koszy lub narożnych półek może przejść długą drogę. Ty mogłeś także patrzeć na wolnostojące szafy zbyt, które często oferują mnóstwo przestrzeni dla przechowywania wszystkiego od ubrań do książek i przyborów toaletowych.

 

Kilka zdań o autorze